Kivitalomyynti

Pääkaupunkiseutu

Kalustetie 1
01720 Vantaa

 

Hannu Ahokas
Aluemyyntipäällikkö
0207 530 456
hannu.ahokas@lammi.fi

Ari Pekka Metsälä
Kivitalomyyjä
0207 530 459
aripekka.metsala@lammi.fi

Joonas Sipari
Asennuskoordinaattori
0207 530 458
joonas.sipari@lammi.fi

Pauliina Vesinen
Myynti- ja markkinointikoordinaattori
0207 530 452
pauliina.vesinen@lammi.fi

Tampere

Tampellan esplanadi 8
33100 Tampere

 

Jussi Peltomaa
Myyntipäällikkö
0207 530 441
jussi.peltomaa@lammi.fi

Hyvinkää, Hämeenlinna, Järvenpää ja Nurmijärvi

Kalustetie 1
01720 Vantaa

Sopimuksen mukaan myös osoitteessa Paarmamäentie 8, 16900 Lammi

Jyväskylä

Vaasankatu 11
40100 Jyväskylä

Kuopio ja Joensuu

Suokatu 36
70100 Kuopio

Lahti, Kouvola ja Lappeenranta

Oulu ja Pohjois-Suomi

Pori ja Rauma

Porvoo

Seinäjoki

Kalevankatu 26
60100 Seinäjoki

avoinna ma-pe klo 8-16 ja muina aikoina sopimuksen mukaan

Turku

Matinkatu 3
20810 Turku

Vaasa

Tallinna

Mendali OÜ
Kotzebue 18d
10411 Tallinn
www.mendali.ee

Mati Müürisepp
+372 5034533
mendali@mendali.ee

Toimitukset ja tekninen neuvonta

Toimitukset

Tarjous- ja toimituslaskenta

Sami Harjula
Laskenta- ja toimituspäällikkö
0207 530 446
sami.harjula@lammi.fi

Mikko Hautamäki
Laskenta
0207 530 448
mikko.hautamaki@lammi.fi

Vesa Rantala
Laskenta
0207 530 445
vesa.rantala@lammi.fi

Tekninen neuvonta

Joonas Sipari
Asennuskoordinaattori
0207 530 458
joonas.sipari@lammi.fi

Sami Rouvila
Kehityspäällikkö
0207 530 416
sami.rouvila@lammi.fi