Kivitalomyynti

Pääkaupunkiseutu

Kalustetie 1
01720 Vantaa

Keskus 0207 530 450

Hannu Ahokas
Aluemyyntipäällikkö
0207 530 456
hannu.ahokas@lammi.fi

Ari Pekka Metsälä
Kivitalomyyjä
0207 530 459
aripekka.metsala@lammi.fi

Joonas Sipari
Asennuskoordinaattori
0207 530 458
joonas.sipari@lammi.fi

Pauliina Vesinen
Myyntisihteeri
0207 530 452
pauliina.vesinen@lammi.fi

Tampere

Tampellan esplanadi 8
33100 Tampere

Keskus 0207 530 440

Jussi Peltomaa
Myyntipäällikkö
0207 530 441
jussi.peltomaa@lammi.fi

Hyvinkää

Metsäkaari 2
05460 Hyvinkää

Sami Harainen
040 574 6444
sami.harainen@lammi.fi

Hämeenlinna

Kantolankatu 3
13110 Hämeenlinna

Jukka Järvinen
040 5510 900
jukka.jarvinen@lammi.fi

Jyväskylä

Vaasankatu 11
40100 Jyväskylä

Rolf Geier
044 099 2105
rolf.geier@lammi.fi

Kuopio ja Joensuu

Kuninkaankatu 27
70100 Kuopio

Petri Sipilä
044 0415 402
petri.sipila@lammi.fi

Lahti ja Kouvola

Karjalankatu 3 A 1
15140 Lahti

Irmeli Kujala
0400 496 937
irmeli.kujala@lammi.fi

Oulu

Kuninkaankatu 27
70100 Kuopio

Petri Sipilä
044 0415 402
petri.sipila@lammi.fi

Pori ja Rauma

Asemamestarinkatu 3
28100 Pori

Tuomas Myllymäki
040 839 6412
tuomas.myllymaki@lammi.fi

Porvoo

Linnakoskenkatu 59 A 1
06100 Porvoo

Pirjo Huhtakangas
040 761 7086
pirjo.huhtakangas@lammi.fi

Seinäjoki ja Vaasa

Tampellan esplanadi 8
33100 Tampere

Keskus 0207 530 440

Jussi Peltomaa
Myyntipäällikkö
0207 530 441
jussi.peltomaa@lammi.fi

Turku

Matinkatu 3
20810 Turku

Erkki Koivusalo
0400 786 515
erkki.koivusalo@lammi.fi

 

Kaarle Koivukangas
040 5025 529
kaarle.koivukangas@lammi.fi

Tallinna

Mendali OÜ
Kotzebue 18d
10411 Tallinn
www.mendali.ee

Mati Müürisepp
+372 5034533
mendali@mendali.ee

Venäjä/Россия

ООО ФИННПРОЕКТ
Импортер продукции
концерна Lammin betoni в РФ
lammidom.ru

Инна Зверева
Россия:+7 921 7724236
Финляндия: +358 45 6791825
inna.zvereva@finnproject.ru

Toimitukset ja tekninen neuvonta

Toimitukset

 

 

Katariina Kivimäki
0207 530 443
toimitukset@lammi.fi

Heidi Kivimäki (perhevapaalla)
0207 530 443
toimitukset@lammi.fi

Tarjous- ja toimituslaskenta

Sami Harjula
Laskenta- ja toimituspäällikkö
0207 530 446
sami.harjula@lammi.fi

Tekninen neuvonta

Joonas Sipari
Asennuskoordinaattori
0207 530 458
joonas.sipari@lammi.fi

Sami Rouvila
Kehityspäällikkö
0207 530 416
sami.rouvila@lammi.fi