Henkilöstö

Myynti, asiakaspalvelu ja tekninen neuvonta

Ari Aalto
Myyntipäällikkö
0207 530 419
ari.aalto@lamminbetoni.fi

Akseli Mattila
Myyntipäällikkö
0207 530 420
akseli.mattila@lamminbetoni.fi

Teemu Huczkowski
Myynti ja laskenta
0207 530 409
teemu.huczkowski@lamminbetoni.fi

Simo Tommola
Myynti ja messut
0207 530 417
simo.tommola@lamminbetoni.fi

Emma Liukkala
Myynti, tilaukset ja asiakaspalvelu
0207 530 407
emma.liukkala@lamminbetoni.fi

Sami Rouvila
Kehityspäällikkö
0207 530 416
sami.rouvila@lamminbetoni.fi

Marjo Mäki
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
0207 530 457
marjo.maki@lamminbetoni.fi

Toimitukset

Pasi Rautavirta
Ajojärjestelijä
020 7530 410
pasi.rautavirta@lamminbetoni.fi

Pasi Lehtonen
Tietohallinto- ja logistiikkapäällikkö
0207 530 415
pasi.lehtonen@lamminbetoni.fi

Tuotanto

Jussi Salo
Tuotantojohtaja
0207 530 403
jussi.salo@lamminbetoni.fi

Jouni Korkeila
Kunnossapitoinsinööri
0207 530 406
jouni.korkeila@lamminbetoni.fi

Hallinto

Teija Lehtomaa
Reskontra ja laskutus
0207 530 402
teija.lehtomaa@lamminbetoni.fi

Riitta Hallami-Laurila
Henkilöstö- ja talouspäällikkö
0207 530 401
riitta.hallami@lamminbetoni.fi

Markus Inkiläinen
Markkinointi- ja kehityspäällikkö
0207 530 408
markus.inkilainen@lamminbetoni.fi

Ylin johto

Ismo Nieminen
Toimitusjohtaja
0207 530 412
ismo.nieminen@lamminbetoni.fi

Esko Töykkälä
Hallituksen puheenjohtaja
esko.toykkala@lamminbetoni.fi